Endüstriyel Full Gigabit Ethernet Switch - JetNet3008G

Endüstriyel Full Gigabit Ethernet Switch | Korenix, yıldız ürünlerinden biri olan JetNet 3008G endüstriyel 8 portlu full gigabit Ethernet switch’i tanıtmaktan mutluluk duyar. Özellikle büyük ölçekli endüstriyel ağlarda yüksek bant genişliği ve yüksek hızlı veri taşımak için tasarlanmıştır. Desteklenen QoS, yayın filtrelemesi ve 9K Jumbo Frame teknolojisine kadar switch, paket kaybı olmadan gerçek zamanlı ve yüksek kaliteli veri iletimi sağlar.

Ayrıca, IP31 sınıfı korumalı muhafazaya sahip kompakt switch, basit tak ve çalıştır tasarımıyla kolay kurulum sağlar ve zorlu çalışma ortamlarına dayanır.

Endüstriyel Full Gigabit Ethernet Switch | Üstün Tasarımı ile Yüksek Performans

JetNet 3008G, gelişmiş veri aktarım performansı için bloke edilmeyen 8 tam gigabit bakır port ile tasarlanmıştır. 8 bağlantı noktasının tümü 10/100/1000 Mbps bağlantı noktalarıdır ve bu nedenle bağlantı gereksinimlerinize göre esnek veri akışı sağlayabilir.

Gelişmiş Veri İletim Performansı için Jumbo Frame ve QoS

Büyük ölçekli ağlar veya büyük boyutlu trafik iletimi gerektiren uygulamalar için tasarlanmış olan ethernet switch, daha az segment içeren daha büyük dosya paketlerinin aktarılmasına izin veren 9,720 bayta kadar Jumbo çerçeve sağlar. Ayrıca, kullanıcıların veri iletimini önceliklendirmelerini ve daha yüksek veri kalitesini sağlamalarını sağlayan QoS’yi de sağlar.

Tak ve Çalıştır tasarımıyla Kolay Kurulum

Yeni JetNet 3008G basit tasarımıyla herhangi bir yapılandırma kurulumu gerektirmez ve açıldığında çalışmaya başlar. Bu, sistem kurulumunu basitleştirir ve zamanın yanı sıra maliyetten de tasarruf sağlar.

Zorlu Ortam dağıtımları için Sağlam Tasarım

Endüstriyel Full Gigabit Ethernet Switch | JetNet 3008G, cihazı enjeksiyondan koruyan ve ısı dağılımı sağlayan kompakt IP31 sınıfı bir muhafaza içerisinde tasarlanmıştır. Böylece, kullanıcılar cihazı ağır şartların olduğu ve sıcaklığın -10 ~ 70oC aralığında değiştiği ortamlara kolayca kurabilir.

Yukarıda sıralanan tüm üstün özelliklerin bir araya gelmesiyle, switch gerçek zamanlı, güvenilir veri iletimi sağlar ve fabrika otomasyonu, madencilik, petrol ve gaz endüstrisi, gözetim uygulamaları, demiryolu ve otoyol dağıtımları vb. için kompakt yüksek bant genişlikli ağ çözümü haline gelir.

error: