Endüstriyel Gigabit PoE Switch

Endüstriyel Gigabit PoE Switch | Korenix yeni yönetilmeyen PoE Ethernet switch-JetNet 3205GP serisini tanıtmaktan mutluluk duyar. JetNet 3205GP serisi 4 adet 10/100 / 1000Base T (X) Gigabit Ethernet PoE portu ve 1 adet Gigabit RJ-45 fiber portu (JetNet 3205GP-1F) veya 1 adet 10/100 / 1000Base TX uplink portu (JetNet3205GP) ile donatılmıştır. Ayrıca, endüstriyel yönetilmeyen Gigabit PoE ethernet switch, PoE port başına 30 watt’a kadar güç sağlayabilen PoE fonksiyonuna sahiptir. Cihaz zamandan ve kablolama maliyetinden tasarruf sağlar. IP gözetimi ve otomasyonunda kullanılabilecek basit bir cihazdır.

Endüstriyel Gigabit PoE Switch | Verimli veri iletimi için Çoklu Dahili Performans

JetNet 3205GP serisi ayrıca, büyük film aktarımına izin veren ve aktarımları daha verimli hale getirerek ağ performansını artıran 9K bayt Jumbo Frame gibi çoklu dahili performans özelliklerini de destekler. Ayrıca, yönetilmeyen ethernet anahtarı akış kontrolünü destekler. Farklı cihazlar arasındaki verileri yönetir ve verilerin verimli bir hızda ele alınmasını sağlar.

Endüstriyel Gigabit PoE Switch | Demiryolu sertifikası

Endüstriyel yönetilmeyen switch, zorlu ortamlarda çalışabilir. EMC korumasını sağlayan EN50121-4 Track Side standardına uygundur. Ayrıca switch, elektrik kesintisi olduğunda arıza durumlarını belirtmek için bir alarm rölesini destekler, sonuç olarak kullanıcılar acil durumları hızlı bir şekilde halledebilir ve yük devretme süresini kısaltabilir.

Endüstriyel Gigabit PoE Switch | Sağlam tasarımlı avuç içi tipi endüstriyel switch

JetNet 3205GP sadece 30 mm genişliğinde tasarlanmıştır. Kompakt endüstriyel anahtar fabrika alanlarındaki küçük alanlara sığabilir. Ayrıca, yönetilmeyen switch, -40 ~ 75 ℃ çalışma sıcaklığı için mükemmel enjeksiyon koruması ve ısı dağılım özelliği sağlayan IP31 muhafazasına sahiptir.

Yönetilmeyen switch, zorlu ortamlarda kamera izlemesi veya otomasyona uygun basit, kompakt ama sağlam bir tasarımdır.

error: