korenix 3018g

Fabrika Otomasyonu| İnsanlar tüketim mallarına ve çevrimiçi alışverişe ihtiyaç duydukça, esnek ve akıllı üretim bir işi yürütürken önemli hale geldi. IoT ve M2M’in yükselmesi nedeniyle, gittikçe daha fazla şirket fabrikalara daha yüksek düzeyde otomasyon uygulamaktadır. Bu uygulamalar maliyet ve zamanı azaltma avantajına sahiptir ve ayrıca verimliliği de arttırabilir.

Korenix Teknoloji, Endüstriyel Ethernet Switch, Endüstriyel PoE Switch, Endüstriyel Kablosuz ve Hücresel Çözüm, Endüstriyel Medya Dönüştürücü, vb. Olmak üzere altı ana ürün grubu geliştirmiştir. Tüm ürün grupları arasında, Din-Rail Unmanaged Switch serisi müşteriler tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Kullanımı kolay ve uygun maliyetlidir. Avantajları ile gittikçe fabrika otomasyon uygulamalarında daha çok tercih ediliyor.

Fabrika Otomasyonu için Endüstriyel Switch

Korenix, 5 porttan 18 porta, Fast Ethernet Fiber’den Gigabit’e kompakt boyutlu Endüstriyel Din-Yönetilmeyen Ethernet Switch yelpazesi sunar. Daha fazla porta ihtiyaç duyan kullanıcılar Korenix JetNet 3018G Endüstriyel 16+2G Gigabit Ethernet Switch’i seçebilirler. Diğer yandan az sayıda port kullanılacaksa JetNet 2005/2005-w Endüstriyel 5-port Compact Fast Ethernet Switch veya JetNet 3005G Endüstriyel  5-port Full Gigabit Ethernet switch doğru seçim olacaktır. Ayrıca, JetNet 3008G, müşteriler arasında bir başka popüler seçimdir. IP izleme gibi en fazla bant genişliği gerektiren uygulamalar için ideal bir çözüm olan yüksek anahtarlama performansı ve kolay kurulum sağlar.

Korenix Din-Rail yönetilmeyen switch serisinin yapılandırılması kolaydır ve uygun maliyetlidir. Cihazların miktarı ve karmaşıklığı arttıkça, üreticiler için kolay yönetilen ve esnek bir fabrika da önem kazanmaktadır. Korenix Din-rail yönetilmeyen switchlerle, kullanıcılar artık karmaşık ayar işlemleri konusunda endişelenmek zorunda kalmazlar ve cihazları açarak kolayca çalışmasını sağlayabilirler.

Fabrika Otomasyonu - Yönetilmeyen Switch
Fabrika Otomasyonu - Endüstriyel Yönetilmeyen Switch
error: