Korenix JSR Uygulaması

Korenix JSR Uygulaması | Bir Beijer Elektronik Grubu şirketi olan Korenix Technology, Korenix JetWave ürünlerini bağlamak ve yönetmek için daha akıllı ve kolay bir yol oluşturmak için yeni monitör uygulaması-JetWave Akıllı Kumandasını tanıtmaktan mutluluk duyar. Endüstriyel ağ ortamında, BT mühendisleri bir sorun oluştuğunda genellikle saha alanında bulunmazlar ve saha mühendisleri sorunu çözmek için çok zaman ve çaba harcarlar. WIFI cihazlarının yerleri sık sık değiştirildiği ve genellikle görünmeyen yerlere saklandıkları için işlem kablolu cihazlardan daha zor hale geliyor. Bu nedenle, JSR App WIFI cihaz ortamında hem BT hem de OT mühendisleri için fonksiyonel bir araçtır.

Uygulamayı indirerek, kullanıcılar kablosuz Access Point / istemcilerini telefonlarına kolayca bağlayabilirler. Uygulama, telefonunuzdaki yakındaki tüm Korenix AP ve istemci cihazlarını otomatik olarak algılayabilen küçük bir yönetim sistemi olarak çalışır. Korenix JSR App ile mühendisler, tüm AP / istemci bağlantı durumunu veya paket kayıp oranını sadece birkaç tıklama ile kontrol edebilirler. Dahası, uygulama aynı zamanda mühendislerin anteni zahmetsizce en iyi açıya ayarlamalarına izin veren anten yardımcısı işlevine de sahip. Korenix JSR ile mühendislerin hayatı artık daha kolay olacak; kurulumdan başlayarak Korenix kablosuz AP cihazlarında sorun gidermeye kadar, tüm yönetim işlemleri parmaklarınızın ucunda.

Korenix JSR Uygulaması | Access Point Yer Dedektörü

Korenix JSR, mühendislerin telefonlarındaki en iyi bağlantı sinyalini kontrol etmelerini sağlayan her bir AP / istemcinin dBm sinyalini gösterir. Sahaya birden fazla AP kurarken, mühendisler kurulumdan sonra iki AP cihazı arasındaki sinyal gücünü bulabilir. Sinyal yeterince güçlü değilse, AP cihazı başka yerlere yeniden yerleştirilmeli ve yeniden kurulmalıdır. Normal şartlarda kurulum işlemi zaman alıcı ve verimsizdir. Ancak Korenix JSR ile mühendisler artık en güçlü sinyali veren en iyi yeri bulmak için telefonlarını taşıyarak dolaşabilirler.

Access Point Yer Dedektörü

Korenix JSR Uygulaması | Zahmetsiz anten ayarı için Anten Asistanı

Anten yardımcısı mühendislere sinyal gücünü göstererek ve bip sesi üreterek antenleri ayarlamalarına yardımcı olur. Ses yardımcısı ile mühendisler, bilgisayarı sürekli kontrol etmeden anteni ayarlayabilir ve bip sesinin frekansını dinleyerek bunu kolayca düzeltebilirler.

Zahmetsiz anten ayarı için Anten Asistanı

Korenix JSR Uygulaması | AGV ortamında Verimli Sorun Giderme

Kablosuz ürünler genellikle AGV gibi fabrika otomasyon ortamlarında kullanılır. Çoğu durumda, bir AGV bozulduğunda, yerel mühendislerin sorunu tespit etmesi bazen zordur. Korenix JetWave Akıllı Kumanda (JSR) Uygulaması, her bir WIFI AP ve istemcinin durumunu gösterebilir, böylece mühendisler zamanında sorunu tespit edebilir.

Korenix JSR, JetWave2212 serisi, JetWave 3220 serisi gibi Korenix JetWave WIFI ürünlerine bağlanabilir. Uygulama, avucunuzun içinde kullanımı kolay ve daha verimli cihaz kurulumu için size yardımcı olan kompakt bir yönetim sistemidir. Ek olarak, sorun gidermede etkili bir yol sağlar. Korenix JSR App Korenix web sitesinden indirilebilir.

error: