Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel Tesisler

Sektörler - Endüstriyel Tesisler

Günümüzde hızla gelişmekte olan teknoloji ile endüstriyel tesislerde otomasyon sistemleri önemli yer edinmektedir. Başarı Mühendislik olarak endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan SCADA sistemleri, enerji otomasyonu, enerji izleme ve raporlama sistemi, endüstriyel IoT çözümleri, OG koruma kumanda sistemi gibi anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

SCADA Sistemi

Endüstriyel tesislerde istenilen noktaların izlenebilmesi ve kontrol edilebilmesi için tesise özel SCADA çözümleri sunmaktayız.

Enerji Otomasyonu

Tesislerde yaşanabilecek elektrik kesintilerinden, tesisin çalışmasına en az etki edecek şekilde anahtar teslim enerji otomasyonu çözümleri sunmaktayız.

Başlıca enerji otomasyonu hizmetlerimiz;

  • Enerji transferi senaryolarının hazırlanması
  • Yük atma, yük alma senaryolarının hazırlanması
  • Otomasyon panolarının dizayn ve imalatı
  • PLC sistemlerine enerji otomasyon senaryolarının yazılması
  • Enerji transferi, yük atma, yük alma, vb sistemlerinin testleri

Enerji İzleme ve Raporlama Sistemi

İşletmelerin en önemli gider kalemlerinden olan enerji masraflarını azaltmak ve kullanılan enerjinin verimliliğinin takip ve analizi için tesislerde enerji izleme ve raporlama sistemleri önemli bir yer almaktadır.

Kurduğumuz enerji izleme ve raporlama sistemlerinde endüstriyel tesislerde kullanılan elektrik, doğalgaz, su, kızgın su, buhar, hava vb. ölçüm verileri tek bir arayüz üzerinden izlenebilmesi, kayıt edilip raporlanması sağlanmaktadır.

Enerji izleme ve raporlama sisteminde kullanılan gelişmiş excel raporlama arayüzü ile üretilen ve tüketilen enerjinin nokta bazlı analizleri ve maliyet raporları kolayca yapılabilmektedir.

OG Koruma Kumanda Çözümleri

Orta gerilim seviyesinde enerji kullanan endüstriyel tesislerde koruma kumanda kısmında çözümler sunmaktayız.

OG koruma kumanda çözümlerinde başlıca hizmetlerimiz için Koruma Kumanda kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Endüstriyel IoT Çözümlerimiz

error: