Korenix M2M Router

Korenix M2M yeni hücresel ağ geçidi JetWave 2411/2111 serisini piyasaya sürmekten mutluluk duyuyor. Seri, yalnızca 35 mm genişliğinde tasarlanmış ince boyutlu hücresel yönlendirici / IP ağ geçididir. Tasarım, alan sınırlı olduğunda küçük dolaplara veya makinelere kolayca sığmasını sağlar. Ayrıca, 150M DL veya 10M DL’ye kadar destekleyen dahili 4G LTE Cat4 / Cat1 modülü ile donatılmıştır. Ayrıca, bir SIM yuvası, bir Micro SD yuvası ile donatılmıştır ve uzaktan yönetim, güvenli bağlantı ve güvenlik duvarı / NAT özelliklerini de destekler.

Korenix M2M Router | Tüm ortamlar için ince ve kompakt cihaz

Korenix JetWave 2411/2111, yalnızca 100 mm x 100 mm x 35 mm olan kompakt boyutlarda tasarlanmıştır. Avuç içi büyüklüğü, AGV araba, makineler veya küçük dolaplar gibi farklı durumlara kolayca sığabilir. Üstelik 24V DC güç girişini destekler ve -40 ~ 70 from sıcaklıkta çalışır. Kompakt ve sağlam cihaz zorlu ortamlar için uygundur.

Akıllı üretim için güvenilir iletişim

Korenix JetWave 2411/2111 LTE hücresel ağ geçidi, LTE teknolojisi ile desteklenir. Long Term Evolution (LTE) ile, uzun mesafeli iletim gerektiğinde ve engelli ortamlarda kararlı veri iletişimi sağlayabilir. Duvarların, makinelerin sinyali engelleyebileceği fabrikalar veya yerler için özel olarak tasarlanmıştır. Cihaz M2M pazarı için uygundur.

Uzaktan izleme ve GPS özelliği

Cihaz uzaktan izlemeye izin verir. Korenix izleme sistemi ile kolayca kurulabilir ve izlenebilir. GPS özelliği, kontrol cihazının cihazı takip etmesini sağlayan isteğe bağlı bir fonksiyondur.

error: